Iwona Kmita

Matka, żona, redaktorka.

Wspierajmy się

Kochani, to miał być wpis z życzeniami świątecznymi. Będzie – o wiele ważniejszy.

Otóż właśnie się dowiedziałam, że nasza koleżanka Ania z bloga http://wszystko-smaczne.pl/ wraz ze swoim mężem Sławkiem stanęli wobec wielkiego wyzwania, jakim jest walka z bardzo poważną chorobą Sławka. Jej stawką jest życie tego młodego mężczyzny. Wiele razy wspieraliśmy się tu w sieci, podtrzymujemy się zawsze na duchu. Teraz możemy także pomóc wymiernie. Ania i Sławek zbierają fundusze na leczenie w ramach fundacji Sie Pomaga, którą z pewnością znacie. Każdy może zasilić ich konto, podaję Wam link, pod którym także przeczytacie wzruszający list Ani https://www.siepomaga.pl/zycieslawka

Chciałabym więcej napisać, ale jestem wzruszona, poza tym wiem, że nie muszę Wam więcej mówić. Po prostu, kto może, niech wpłaci. Ile może.
Mamy okres szczególny, około świąteczny. Pamiętajmy, że gdzieś obok są osoby, których choinka nie cieszy tak jak zwykle, natomiast nasza pamięć o nich daje wiarę i siłę na przetrwanie.

Kochani, życzę Wam zdrowych Świąt, pełnych nadziei, że świat może być lepszy, a my jesteśmy w stanie się do tego przyczynić. Niechaj Nowy Rok przyniesie Wam same dobre zdarzenia, zarówno w życiu osobistym, jak i wokół Was, Waszych Bliskich, Przyjaciół, Polaków… Wszystkiego najlepszego.

« »

Copyrights by Iwona Kmita. Theme by Piotr Kmita - UI/UX Designer Warszawa based on theme by Anders Norén