Iwona Kmita

Matka, żona, redaktorka.

Obietnica rzecz święta

Całkiem nie tak dawno temu i nie za siedmioma górami tylko w naszej blogosferze Jaga postanowiła uszyć ze starych swetrów stylowe poszewki na poduszki. I gdy już były piękne i prawie gotowe pojawił się problem…

Jaga nie wiedziała, jakie zapięcie zrobić przy tych poduszkach. Myślała i myślała, a że nie w głowie jej się poddawać, postanowiła: zapytam znajomych blogerów. Jak pomyślała tak zrobiła i na swoim blogu jagatoja.blogspot.com (klik) ogłosiła konkurs: jakie zapięcie zrobić do poszewek? I obiecała: „najbardziej pomysłowe i zarazem praktyczne odpowiedzi, które będę mogła wykorzystać będą nagrodzone. I to wcale nie w niebie albo w drugim życiu”.

A że obietnica to rzecz święta Jaga słowa dotrzymała. Szczęśliwcem, którego pomysł jej się najbardziej spodobał okazała się… chwila napięcia: to JA. Rzęsiste brawa poproszę. Pomysł był prosty – zatrzaski. Inwencja własna Jagi – zasłonięte ozdobnymi guzikami.

Wracam wczoraj po pracy do domu a tu czeka na mnie niespodzianka – paczka. Otwieram podekscytowana, a w środku piękne świece żelowe od Jagi. Widzicie je na zdjęciach.

Jaga, bardzo ci dziękuję za fajną zabawę i za dotrzymanie słowa.

A to wirtualna różyczka kryształowa dla Jagi

« »

Copyrights by Iwona Kmita. Theme by Piotr Kmita - UI/UX Designer Warszawa based on theme by Anders Norén